Nestyďte se

Chtěli byste svou tajnou lásku, maminku, kamarádku nebo dceru někam pozvat? Ale nevíte kam a Vaše finanční možnosti jsou omezené? Navíc se bojíte, že se Vašemu bližnímu „nestrefíte do noty? Pokud je toto Váš případ, neváhejte a vyrazte si na točenou zmrzlinu od naší společnosti, která zaručeně nikoho nezklame!

Vyhovíme všem

Jestliže se Vás řádky výš netýkají, ba naopak – jste majitelem hotelu, super marketu nebo cukrárny, můžeme Vám nabídnout celé množství výrobků, které uspokojí Vaše zákazníky. Vybrat si můžete buď jeden ze základů (smetanový nebo sorbetový) a k tomu práškovou směs pro ochucení, nebo rovnou hotovou, ochucenou zmrzlinu! Navíc jsme schopni Vám poskytnout rady o uchovávání a podnikání s touto ledovou lahůdkou a také reklamní materiály!

Naše hliníková okna jsou vynikající kvality?

Naše hliníková okna jsou vynikající kvality, z několikakomorových profilů a izolačních dvojskel či trojskel. To zajistí skvělou funkčnost a výbornou izolaci akustickou a tepelnou. Je zde přerušený tepelný most, takže rozhodně nedochází v interiéru k nežádoucí kondenzaci vody.
Součinitel prostupu tepla je u těchto oken velice nízký. Skvělé vlastnosti a rozumná cena u nás zaručí, že si hliníková okna jistě okamžitě oblíbíte. Jsou pevná, odolná, s dlouhou životností. Dobře a snadno se s nimi manipuluje. Odolávají povětrnostním vlivů, i mechanickému poškození.

Skvělá funkčnost

Kvalitní systém těsnění a dobré kování zajistí oknům dokonalou funkčnost. Moderní hliníková okna budou dobře sloužit ve všech klimatických podmínkách.

Odvlhčení sklepů i bytů

odvlhčovače jsou často nezbytným prostředkem ke snížení vzdušné vlhkosti, a to v bytových i nebytových prostorech. Mohou být průmyslové, nebo menší, pro domácí použití. Princip je buď kondenzace páry, nebo adsorpce. Existují i přístroje pro odvlhčení prostorů bazénů. Musí být odolné vůči chemikáliím používaným do vody a v prostředí bazénů.

Bazénové odvlhčovače

Bazénové odvlhčovače fungují na principu kondenzace a tepelného čerpadla. Jsou z velice kvalitních a odolných materiálů. Je to skvělé řešení pro veřejné bazény a provozovny wellness. Umísťují se přímo v daném prostru, nebo i ve vedlejší místnosti. Důležitá je při jejich výběru vodní plocha, tedy plocha vířivky nebo bazénu. Podle toho přístroj kupujeme. Měl by totiž mít tu správnou kapacitu a výkonnost.


Přeprava nad rozměry

přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků přepravou balíků S přepravou balíků a to hlavně obřích zásilek, může být často problém. Ne každá spedice je ochotná provést jejich expedici, ne každá spedice vlastní dostatečný vozový park, či například napojení na námořní způsob doručování! Pak okamžitě vystává otázka, jak zajistit doručení palet se zbožím, například stovky kilometrů daleko? Ideální příležitostí a možností je spolupráce s prověřeným subjektem na trhu! Zjednodušíte si podstatným způsobem život, zjednodušíte si všechny podnikatelské aktivity, při kterých se rozhodně spedici nemůžete vyhnout! Není v lidských silách, vše dovézt, nebo zavézt s vlastním přičiněním. Spojte se s námi a nechte si nabídnout služby, co oceníte! Nechte si poradit jakou cestou a nejlepším způsobem, vaše zásilky poputují!

Dáváme víc

Dovolujeme si vám nabídnout pestrou paletu možností a služeb! Vyberte si podle svého, vyzkoušejte to, co vás zaujme, nebo co potřebujete k vaší činnosti! Tak, jako tak, vždy bude uspokojen každý zákazník, nikdo neodejde s prázdnou a pro všechny se najde možnost kvalitní spedice na míru!

Nábytek na míru

Vestavěné skříně Praha jsou perfektním řešením pro každého, kdo si přeje mít ve svém bytě spoustu místa a zároveň velmi efektivně využité úložné prostory. Jestli uvažujete nad tím, kam dáte všechny Vaše věci a pořád kupujete další nábytek, tak brzy zjistíte, že se v bytě pomalu ani nepohnete. Nábytek na míru, který Vám můžeme nabídnout, vyrobíme podle Vašich představ a uvidíte, že budete spokojeni.

Úložné prostory pro každého

Vestavěné skříně Praha jsou pro Vás ideálním nábytkem, který využijete jak v prostorách bytu, tak i domu. Ale hlavně majitelé bytů se uchylují k tomuto nábytkovému řešení, protože prostory v bytech bývají často velmi omezené, a tak je potřeba využít každý kousíček místa, který se nabízí. Vyzkoušejte tedy tuto variantu, která se Vám nabízí. Nábytek na míru přímo pro Vaše potřeby.

Šetřete svůj čas, i tak nás příliš žene

Ušetřete si nejenom cestu, ale především váš čas, vaše ruce, ale i starosti, co zas připravit, jak dlouho to bude trvat a co s tou kupou nádobí? Zajistěte si tak skvělý rozvoz jídla až k vašemu domovnímu prahu! Dnes jsou zkrátka modernější způsoby, jak si dát pořádnou teplou večeři. Zažeňte velký večerní hlad jednou pro vždy. Na náš a naše služby je totiž maximální spolehnutí, že vás nenecháme čekat ani o minutu déle, jak je přislíbeno.

Jídlo volá, poslechněte volání!

Rádi vám zavezeme pochutinu kamkoli si řeknete. Udejte nám jen přesné souřadnice a buďte na telefonu. Jakmile náš řidič nebude moci najít zmiňované číslo popisné nebo bude v ulici bloudit, hned vám bude volat na mobil a bude se chtít domluvit s vámi dál! Rozvoz jídla stojí za to!

Strojová i ruční výroba

Obdivujete klasickou ruční výrobu materiálů, které jsou poté využity při výrobě bytového textilu? Nebo dáváte spíše přednost levnější strojové výrobě? Ať tak, či onak, v naší nabídce si jistě vyberete přesně takový bytový textil, který bude odpovídat Vašemu vkusu a požadavkům. U nás najdete, mimo jiné, například jemné voály a záclony nebo elegantní, stylové a zároveň odolné dekorační a potahové látky.

Metráž i kusový prodej

Přestože v naší společnosti najdete většinu produktů, které jsou vyrobeny jako metráž (např. záclony, dekorační a potahové látky), nebráníme se ani prodeji kvalitnějšího kusového zboží souvisejícího s bytovým textilem. Jde zejména o ručně tkané koberečky a také deky nebo polštáře vyrobené pomocí techniky patchwork, která je dekorativní a zajímavá a jednoduše díky ní oživíte i nudný interiér.

Pochmurnou náladu nechte za dveřmi svého bytu

Přemýšlíte, jak dostat do svého obydlí barevné a veselé tóny, abyste zrušili pochmurnou náladu, která vás občas přepadá, když se vracíte po práci domů? Vsaďte na dekorační látky od Damitexu a uvidíte, jak se váš příbytek promění. A navíc nebudete potřebovat ani příliš mnoho peněz, protože tato firma dokáže zprostředkovat kvalitu za velmi solidní cenu.

Věřte, že to určitě stojí za to

A co že si vlastně máte pod dekoračními látkami představit? No přece záclony a závěsy, sortiment, ze kterého můžete našít povlaky na různé polštářky a sedáky. Že si na to sami netroufáte? V tom případě se vůbec neostýchejte využít služeb švadleny, která poté, co ji dáte přesné rozměry, zvládne vše ušít za vás. A jak sami uvidíte, tak za pakatel.

Těžko kupovat na dálku

Nejednou se mi na výstavě líbil obraz, který bych si ráda koupila, ale nebyla jsem si jista, zda se bude barevně hodit do mého obývacího pokoje. Jednotlivé doplňky si samozřejmě dokážu vybavit z hlavy, ale vidět jej na daném místě je stále něco jiného. Jako žena mám špatnou představu o rozměrech a vůbec je lepší posoudit, zda se dílko na dané místo hodí, teprve až si je mohu přiložit na stěnu. obrazy na plátně nejsou levnou záležitostí, takže si většinou z galerie nic neodnesu.

Možnost vyzkoušet

Stejně jako mám možnost vyzkoušet si v obchodě čtyři trička a vybrat si to, které mi sedí nejlépe, měla by být možnost vyzkoušet díla na stěně. Malíři jsou povětšinou rádi, že vůbec něco prodají a neradi vám za něj vrátí peníze. Proto mi udělalo radost, když jsem objevila možnost dílo vrátit. Jsme si jista, že bude na stěně vypadat krásně, ale je pěkné mít jistotu.

Originálně vybavený interiér

Chcete oslnit každou návštěvu, která k Vám přijde, aby oněměla úžasem hned mezi dveřmi? Chcete mít originálně vybavený interiér jedinečnými designovými kousky? Tak to se obraťte na nás. Náš vysoce kvalitní ručně vyráběný nábytek z masivu opravdu jedinečným způsobem doladí Váš interiér a dodá mu jiskru a duši. Vyrobíme Vám jej přesně podle Vašich představ a přání. Jsme nejlepšími výrobci na našem trhu.

Každý kousek je ručně opracovaný

Můžeme Vám zaručit, že s nábytkem z indického masivu od nás, každá Vaše návštěva oněmí úžasem nad jedinečností a originalitou a hlavně vysokou kvalitou. Každý kousek je ručně opracovaný až do úplných detailů. Máme několikaleté zkušenosti s vybavením domácností i veřejných prostor a dokážeme Vám vyjít vstříc v jakémkoliv Vašem přání. Jen nás kontaktujte a přesvědčte se sami o naší profesionalitě.